UDG CREATOR CONTROLLER HARDCASE 2XL

283440

UDG CREATOR CONTROLLER HARDCASE 2XL – жесткий кейс для транспортировки и хранения DJ контроллеров. Подходит к Pioneer DDJ-RZ, DDJ-SZ. Кейс UDG CREATOR CONTROLLER HARDCASE 2XL сделан из прочного, но лёгкого прессованного материала с водонепроницаемой ламинированной наружной обивкой из нейлона. Это обеспечивает кейсу непревзойденную защиту от падений, царапин и попадания жидкостей.

Подробное описание

3 248 грн

Рейтинг и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

Подробное описание

UDG CREATOR CONTROLLER HARDCASE 2XL – жесткий кейс для транспортировки и хранения DJ контроллеров. Подходит к Pioneer DDJ-RZ, DDJ-SZ. Кейс UDG CREATOR CONTROLLER HARDCASE 2XL сделан из прочного, но лёгкого прессованного материала с водонепроницаемой ламинированной наружной обивкой из нейлона. Это обеспечивает кейсу непревзойденную защиту от падений, царапин и попадания жидкостей. Плотная волнообразная внутренняя обивка защищает джоги, фейдеры и кнопки оборудования различных размеров.
 
Технические характеристики UDG CREATOR CONTROLLER HARDCASE 2XL:
Внешние габариты: 922 х 492 х 160 мм
Внутренние габариты: 910 х 480 х 85 мм

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Контроллеры
    886 грн - 98 595 грн

Смотрите также:

Новые отзывы к товарам

  • Дочка довго займалася на старенькому піаніно, і ми вирішили, що все-таки потрібно купити їй щось сучасне та більш технологічне! Адже вона так любить займатися музикою! У підсумку зупинилися на піаніно KDP-90. Порівнювали із кількома різними моделями - різниця звучання феноменальна, я навіть не думала, що настільки буде чути! Дуже задоволені вибором та якістю інструмента. Серед проблем з якими довелося мати справу відзначу погану шумоізоляцію у нашому будинку (жк Яскравий) яку так і не вдалося покращити після ремонтів та заселення. Питання було вирішене майже одразу в Фокстроті придбали навушнкии і тепер репетиції нікому не заважають. Навіть у навушниках відчувається повна відповідність грі на фортепіано що приносить додаткове задоволення.