UDG URBANITE MIDI CONTROLLER BACKPACK LARGE

283589

UDG URBANITE MIDI CONTROLLER BACKPACK LARGE – рюкзак для контроллеров, позволяющий транспортировать большое количество дополнительного оборудования. Подходит к DJ контроллерам Pioneer DDJ-RX/SX2, XDJ-R1, NI Traktor S8. Рюкзак UDG URBANITE MIDI CONTROLLER BACKPACK LARGE позволяет хранить цифровой контроллер в основном отделении, а ноутбук диагональю до 19” в другом отсеке.

Подробное описание

4 967 грн

Рейтинг и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

Подробное описание

UDG URBANITE MIDI CONTROLLER BACKPACK LARGE – рюкзак для контроллеров, позволяющий транспортировать большое количество дополнительного оборудования. Подходит к DJ контроллерам Pioneer DDJ-RX/SX2, XDJ-R1, NI Traktor S8. Рюкзак UDG URBANITE MIDI CONTROLLER BACKPACK LARGE позволяет хранить цифровой контроллер в основном отделении, а ноутбук диагональю до 19” в другом отсеке. Также предусмотрены 2 достаточно просторных кармана, в которые легко умещаются необходимые девайсы: жесткие диски, наушники, кабели и аксессуары. Карманы обиты мягким материалом и отлично защищают содержимое. Переносить рюкзак можно 4 различными способами.

Технические характеристики UDG URBANITE MIDI CONTROLLER BACKPACK LARGE:
Внешние габариты: 730 х 430 х 225 мм
Внутренние габариты: 700 х 400 х 100 мм

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Контроллеры
    886 грн - 98 595 грн

Смотрите также:

Новые отзывы к товарам

  • Дочка довго займалася на старенькому піаніно, і ми вирішили, що все-таки потрібно купити їй щось сучасне та більш технологічне! Адже вона так любить займатися музикою! У підсумку зупинилися на піаніно KDP-90. Порівнювали із кількома різними моделями - різниця звучання феноменальна, я навіть не думала, що настільки буде чути! Дуже задоволені вибором та якістю інструмента. Серед проблем з якими довелося мати справу відзначу погану шумоізоляцію у нашому будинку (жк Яскравий) яку так і не вдалося покращити після ремонтів та заселення. Питання було вирішене майже одразу в Фокстроті придбали навушнкии і тепер репетиції нікому не заважають. Навіть у навушниках відчувається повна відповідність грі на фортепіано що приносить додаткове задоволення.