EMG SRO OC1N Увеличить

EMG SRO OC1N

4_5312

Хамбакер открытого типа EMG SRO OC1N. Нековый OC1 – традиционный хамбакер открытого типа с превосходным балансом между прозрачностью и хай-гейном.

Подробное описание

1 368 грн

Рейтинг и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

Подробное описание

Хамбакер открытого типа EMG SRO OC1N
Нековый OC1 – традиционный хамбакер открытого типа с превосходным балансом между прозрачностью и хай-гейном. SRO OC1 идеален для рока, блюза, метала и кантри. Пусть то, что этот датчик пассивный, вас не смущает. Когда вы хотите мощности – вы ее получаете. Магнит Alnico V обеспечит вас «правильным количеством» сустейна и дисторшна. А с экслюзивной системой EMG Quik-Connect, установка этого датчика вас особо не затруднит.

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Смотрите также:

Новые отзывы к товарам

  • Дочка довго займалася на старенькому піаніно, і ми вирішили, що все-таки потрібно купити їй щось сучасне та більш технологічне! Адже вона так любить займатися музикою! У підсумку зупинилися на піаніно KDP-90. Порівнювали із кількома різними моделями - різниця звучання феноменальна, я навіть не думала, що настільки буде чути! Дуже задоволені вибором та якістю інструмента. Серед проблем з якими довелося мати справу відзначу погану шумоізоляцію у нашому будинку (жк Яскравий) яку так і не вдалося покращити після ремонтів та заселення. Питання було вирішене майже одразу в Фокстроті придбали навушнкии і тепер репетиції нікому не заважають. Навіть у навушниках відчувається повна відповідність грі на фортепіано що приносить додаткове задоволення.