EMG SRO SC1-SET Увеличить

EMG SRO SC1-SET

4_5310

Звукосниматель EMG SRO SC1-SET - новый комплект SRO SC1 Set произведен в винтажном стиле «Страт», с «хрустящим» верхом и теплой серединой.

Подробное описание

3 324 грн

Рейтинг и отзывы:

Разместите свой отзыв

Написать отзыв

Подробное описание

Звукосниматель EMG SRO SC1-SET
Новый комплект SRO SC1 Set произведен в винтажном стиле «Страт», с «хрустящим» верхом и теплой серединой. С магнитами Alnico V каждый SC1 сконструирован специально для нековой, средней или бриджевой позиции, обеспечивая звучание «правильным» количеством четкости, читаемости, стратовского «чмока»

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Смотрите также:

Новые отзывы к товарам

  • Дочка довго займалася на старенькому піаніно, і ми вирішили, що все-таки потрібно купити їй щось сучасне та більш технологічне! Адже вона так любить займатися музикою! У підсумку зупинилися на піаніно KDP-90. Порівнювали із кількома різними моделями - різниця звучання феноменальна, я навіть не думала, що настільки буде чути! Дуже задоволені вибором та якістю інструмента. Серед проблем з якими довелося мати справу відзначу погану шумоізоляцію у нашому будинку (жк Яскравий) яку так і не вдалося покращити після ремонтів та заселення. Питання було вирішене майже одразу в Фокстроті придбали навушнкии і тепер репетиції нікому не заважають. Навіть у навушниках відчувається повна відповідність грі на фортепіано що приносить додаткове задоволення.